Individualiai užsakomas transformacinis Baltiškosios Lilos žaidimas

400

 

Renginio trukmė ne mažiau 4 val. Individualus Lila žaidimas užsakomas iš anksto sutartose patalpose ir individualiai sutartu laiku.  Lila – išvertus iš sanskrito kalbos – GYVENIMAS ŽAIDIMAS. Žaidimą galima apibūdinti ir kaip dvasinę praktiką, ir kaip psichologinį ar koučinginį instrumentą – kuris padeda PAŽINTI SAVE ir pamatyti konkrečias savo savybes, kurios trukdo konkretiems klausimams išsispręsti arba pamatyti naujas galimybes, kurias sąmoningai taikant gyvenime, gyvenimas keičiasi…

Lila (LEELA), išvertus iš sanskrito kalbos – GYVENIMAS ŽAIDIMAS. Žaidimas, virtęs gyvenimo filosofija, per tūkstantmečius evuliucionavęs į koučinginį instrumentą, padedantis atrasti atsakymus į rūpimus klausimus. Padedantis atrasti savyje vidinius blokus ir juos „atrakinti“ žaidimo pagalba. Padedantis pažinti save.
Žaidimas, parodantis gyvenimo resursus ir galimybes, palydintis į harmoniją su savimi ir aplinka.

Taigi, paprastai tariant – žaidimo lenta su 72 langeliais, kuriuose užšifruota gyvenimiška išmintis. „Vaikštant“ lentos langeliais suvokiami ir išjaučiami vidiniai atsakymai į kiekvienam asmeniškai rūpimus klausimus.

Žaidimo trukmė preliminari. Po žaidimo kitų susitikimų rekomenduojama nebeplanuoti, nes žaidimo pabaigos laikas individualus ir neprognozuojamas 🙂

Su savimi žaidime turėti:
* rūpimą klausimą,
* asmeninį talismaną/ daiktą,
* rašiklį, užrašus;
* gertuvę

Jei jūsų grupė didesnė, susitarkime individualiai tel +37060609449

 

Aprašymas

Individualiai užsakomas transformacinis savęs pažinimo žaidimas „Baltiškoji Lila“, skirtas žmonių grupėms (iki 10 asmenų), kurie nori laiką su artimaisiais ar draugais praleisti kitaip.

Gimtadienis, asmeninė šventė, mergvakaris/bernvakaris, o gal tiesiog draugų susiburimas? Kodėl gi neskyrus laiko sąmoningam laiko praleidimui – žaidimui – savęs ir kitų pažinimui, vidinių atsakymų radimui?

Klausimus keliame dažnai. Tik paklauskime savęs, iš kur priimu atsakymus ir sprendimus: kažkur perskaičiau, kažkas pasakė, kažkas patarė?

Gal jau laikas priimti sprendimus ir rasti atsakymus savo viduje, savo vidine išmintimi. Gal jau laikas tai ką žinau, girdėjau, įsisąmoninti ir imtis veiksmų?

Baltiškoji Lila – tai instrumentas klausimų išjautimui žaidimo forma, kai „vaikštant“ žaidimo lentos langeliais ir išgirstant žaidimo vedlio įgarsinimą apie langelio, ant kurio „stovima“ informaciją, „ateina“ suvokimai.

Legviausias būdas pažinti save – per kitus žmones. Žaidimas padeda labiau suprasti / suvokti ir artimųjų bei draugų elgseną bei reakcijas.

×

Krepšelis