Akcija!

Konsteliacijos. Patyriminis dienos seminaras 2024-09-21 10:00-18:00 val Klaipėda

58 45

Konsteliacijos praktinis seminaras vyks

2024-09-21 šeštadienį nuo 10:00  iki 18:00 val  „Meno psichologijos centre“ (su 1,5  val savarankiška pietų pertrauka)

adresu:

Tilžės g. 15, Klaipėda, 1 aukštas

Reikalinga registracija  tel/sms +37060609449

Planuojamos dvi konsteliacijų praktikos grupėje seminaro dienos metu. Jeigu yra pageidavimas asmeninio klausimo sprendimui, kviečiame susisiekti ir rezervuoti laiką.

Dalyvavimas seminare sprendžiant asmeninį klausimą – 90 eur.

Praktika vyksta be batų, rekomenduojama atsinešti viduas avalynę ar šiltesnes kojines.

 

Aprašymas

Apie konsteliacinių išdėstymų vedančiąją:

„Esu Kristina Naruševičienė, studijos “Sakuros kelias” įkūrėja, konsteliatorė, rebeferė, bioenergetikė, saviugdos ir japoniškų praktikų vedančioji, suaugusio ir paauglio sūnų mama, 24 metus žmona, partnerė. 

Gyvenime vadovaujuosi credo, kad nieko iš gyvenimo, bent jau savo, nereikia išmesti. Kiekviena patirtis formuoja žmogaus unikalumą ir vertybes, o su amžiumi ir vidine išmintimi tik keičiasi tų patirčių būvis, požiūris, priėmimas, išgryninantis tikrąjį asmenybinį identitetą ir užslėptus talentus. Ką galime nuo savęs atskirti – tai tik tai – kas „svetima“ –  programos, įsitikinimai, taisyklės, kuriomis gyvenama  ne iš savų vertybių.

Nors pirminis išsilavinimas inžinerinis, visą gyvenimą lydėjo domėjimąsis psichologija. 2019 m. įsteigus “Sakuros kelias”, apsivienijo visos per gyvenimą įgytos  kompetencijos, teorinės žinios ir patirtys. Inžinerinis mąstymas tapo stipriu įgūdžiu vedant konsteliacinius išdėstymus grupėse, pagelbėjantis įžvelgti gylesnius psichikos klodus bei jos daugiasluoksniškumą.

Mano, kaip konsteliacijų vedančiosios sisteminės šeimos konsteliacijų išdėstymų teorinį pagrindą sudaro Berto Hellingerio mokymų medžiaga bei seminarai , kol dar pats B.Helingeris buvo gyvas (1925-2019 m). Lietuvoje konsteliacinio išdėstymo, sustatymo pagrindai bei teorinė 5 metų patirtis perimta pameistrystėje iš transpersonalinės psichologės, bioenergetikės Svetlanos Smertjevos, kitų Lietuvos bei užsienio psichologų bei konsteliatorių. Savo statomose konsteliacijose apjungiu ne tik sisteminį šeimos požiūrį, bet ir amerikiečių psichologų H.S. Stounų subasmenybių psichologiją, “dialogo su balsais” (angl. “voice dialogue”, “body dialogue”, “energy dialogue”) metodus, bioenergetinius principus (Reiki, Theta healing, Prana healing, informacijos nuskaitymo bioenergetiniame lauke), kvėpavimo metodikas bei praktikas (Rebirthing, Holotropic breathing, Prana breathing, kt. jogos kvėpavimai), S. Groffo transpersonalinės psichologijos principus, bei klasikinės grupinės psichoterapijos principus (2018 m. Otavos universiteto psichoterapijos nuotolinės podiplominės studijos). Mano, kaip konsteliacijų praktikės patirtis viršija 1500 valandų. 

Konsteliacinis išdėstymas – tai psichologinis metodas, pagelbėjantis kitų žmonių pagalba pažvelgti į save kaip į gyvenimų patirčių dėlionę, padedantis suvokti, priimti, išjausti tas “trūkstamas” ar nuneigtas savas dėlionės dalis, kurios buvo patirtos kaip trauminės patirtys, neįsisąmonintos emocijos, praignoruoti elgsenos modeliai ar nuneigti “šešėliniai bruožai”, talentai, giminės genetiniai kodai ar charakterio bruožai bei programos, persiduodantys iš kartos į kartą, kt. 

Iš principo – konsteliacija – tai yra sisteminis, holistinis požiūris į save konkrečios problemos atveju, pateikiantis žmogaus turimo klausimo matymą stebėtojo akimis, sprendžiantis vietoje arba pasiūlantis sprendimo būdus jo esamoje psichologinėje ir dvasinėje būsenoje. Nors B. Helingeris akcentavo asmenybę kaip šeimos, giminės, bendruomenės, žmonijos sistemos dalį, visgi konsteliacinis išdėstymas gali būti sustatomas ne tik žmogaus individualiai problematikai spręsti, suvokiant save kaip subasmenybių, vidinio pasaulio, amžiaus tarpsnių, organų sistemos dalį, bet ir sprendžiant klausimus su išore, pvz. įmonėse, tarpasmeniniuose santykiuose, karjeroje, santykiui su pinigais, esant tam tikroms savų ir artimų žmonių ligoms ir pasikartojančioms netektims, kt. problematikai.

Jeigu kiltų daugiau klausimų, bendraukime. +37060609449

×

Krepšelis