Japoniško energetinio gydymo Reiki mokymai (I, II, Master pakopos)

I-oji Reiki pakopa – tai ne tik susipažinimas su Reiki energija, jos pajautimas ir gebėjimas ją jausti. Tai ir savipagalbos būdas pačiam Reiki pradedančiąjam meistrui, kai išmokstama ne tik per save priimti ir leisti besąlyginę, universalią Reiki energiją, bet ir gydyti save patį.
Gydymas beveik visada apima kažkokią traumą, senų žaizdų atvėrimą, nuslopintų, apleistų ir nesuprastų energijų iškėlimą į šviesą, todėl gydymas tikrai ne visada reiškia gerą savijautą ir pasitenkinimą.
Vienas klaidingiausių mitų yra tai, kad gydymas visada yra – gerai jaustis. Kartais mūsų skausmas net didėja ir sustiprėja, kai tamsa iškeliama į šviesą. Tačiau skausmas, kurį taip greitai paskelbėme „blogu“, iš tikrųjų rodo, kad mūsų gijimo procesas suaktyvėja. Didžiausia klaida yra tai, kad žmogus šioje akimirkoje skuba tuo skausmu atsikratyti, nuslopinti, Reikėtų tai išjausti, išbūti.
Vyrauja klaidinga teorija, kad jei medituosi, tai nejausi kančios ar kažkokių negatyvių būsenų, jausi tik meilę ir pilnatvę. Bet tai ne visai tiesa. Gyvenimas visoks ir patirtys jame visokios, todėl būsenų yra ir bus visokių. Neigimas to – ne išeitis, tai bėgimas, nuslopinimas, nustūmimas – kas po to virsta mūsų subtiliuose kūnuose į energetinius kamščius. Kad to nebūtų, kartais skausmą reikia pajusti visapusiškai, širdžiai reikia intensyviau atsiverti, kad išgyventi emociją, suvokti ją ir tik tada paleisti. Nes be suvokimo kodėl tai įvyko, mes vėl ir vėl „lipsime ant to paties grėblio“. Tai yra gilus mokymąsis. Ir tik nuo mūsų priklauso kaip greit priimsime ir leisime per save, kaip „vis besišvarinantį kanalą“: paleisti traumines patirtis, programas, įsitikinimus, suvokti save ir priimti save.
Reiki energetinis gydymas palyginus su kitomis energetinio gydymo metodikomis ir būdais – gana švelnus, tačiau nereiškia, kad ne gylus.

Aprašymas

Reiki – tai universalios energijos srautas

Reiki mokymų 1 pakopa

2023-08-20 16:00- 21:00 val

2023-08-27 16:00-21:00 val

 

Reiki mokymų 2 pakopa

2023-09-17 16:00- 21:00 val

2023-09-24 16:00- 21:00 val

 

Reiki Master mokymai

2024-01-21 16:00- 21:00 val

2024-01-28 16:00- 21:00 val

 

Reiki (jap. 臼井靈氣療法 – dvasinės gyvybės jėga).

Nors www.lt.wikipedia.org Reiki apibūdina kaip vieną iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, visgi tai daugiau metodas, skirtas ne tik dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei savo ar kito žmogaus sveikatai atstatyti, bet ir energetinis meditacinis metodas, padedantis turėti ryšį su psichikos dalimis, kūno pojūčiais, padeda priimti kūną, suvokti negalavimų priežastis.

Reiki – tai energetinė pagalba žmogaus „Reiki laidininko/meistro“ – žmogui, turinčiam sunkumų, su kuriais sunku susitvarkyti vienam. Reiki – tai ne tik universali besąlyginė gyvybinė energija, bet ir Reiki meistro dėmesys. O juk dėmesys – irgi gydo!

Reiki energijos pradininkas – Mikao Usui pradėjo vystyti Reiki XIX amžiaus pradžioje Japonijoje. Jis tvirtino gavęs galimybę gydyti žmones be energijos išsekimo, kurią įgijo po 3 savaičių badavimo ir meditacijų ant Kuramos kalno. Nuo tada, kaip teigiama, Reiki galia kitiems žmonėms perduodama iniciacijų metu, kai Reiki meistras mokytojas suaktyvina mokinio energetinius taškus, kad per jo energetinę sistemą pratekėtų daugiau Reiki energijos. Mikao Usui teigė pirmąsias žinias apie Reiki gavęs perskaitęs senuosius tibetiečių raštus, kildinamus prieš 2500 metų.

Reiki praktikantai seanso metu daro į paprastus rankų uždėjimus panašius veiksmus, kurių metu jie yra gydančios energijos Reiki laidininkais. Šią energiją jie gauna iš Visatos. Ši energija dar vadinama Visatos gyvybine energija. Ši energija harmonizuojanti ir sustiprinanti vidaus organų funkcijas, šalinanti iš organizmo šlakus ir toksinus, sugrąžinanti dvasinę pusiausvyrą, subalansuojanti energetiką, valanti kūną ir sąmonę, padedanti paleisti emocijas, energetinius blokus.

×

Krepšelis