Transformacinis žaidimas Baltiškoji Lila 2023-04-22

50

 

Renginio trukmė – ne mažiau 4-6 val. 

Viešas Lila žaidimas vyksta pagal vedėjo paskelbtą grafiką, į kurį pagal registraciją galima ateiti pažaisti renginio aprašyme paskelbtose patalpose konkrečiu laiku. Lila – išvertus iš sanskrito kalbos – GYVENIMAS ŽAIDIMAS. Žaidimą galima apibūdinti ir kaip dvasinę praktiką, ir kaip psichologinį ar koučinginį instrumentą – kuris padeda PAŽINTI SAVE ir pamatyti konkrečias savo savybes, kurios trukdo konkretiems klausimams išsispręsti arba pamatyti naujas galimybes, kurias sąmoningai taikant gyvenime, gyvenimas keičiasi.

 

 

Aprašymas

Artimiausias žaidimas 2023-04-22 11:00 val studijoje „Sakuros kelias“.

Lila (LEELA), išvertus iš sanskrito kalbos – GYVENIMAS ŽAIDIMAS. Žaidimas, virtęs gyvenimo filosofija, per tūkstantmečius evuliucionavęs į koučinginį instrumentą, padedantis atrasti atsakymus į rūpimus klausimus. Padedantis atrasti savyje vidinius blokus ir juos „atrakinti“ žaidimo pagalba. Padedantis pažinti save.
Žaidimas, parodantis gyvenimo resursus ir galimybes, palydintis į harmoniją su savimi ir aplinka.

Tai – žaidimo lenta su 72 langeliais, kuriuose užšifruota gyvenimiška išmintis. „Vaikštant“ lentos langeliais suvokiami ir išjaučiami vidiniai atsakymai į kiekvienam asmeniškai rūpimus klausimus.

Žaidimas trunka 4-6 valandas. Po žaidimo kitų susitikimų rekomenduojama nebeplanuoti, nes žaidimo pabaigos laikas individualus ir neprognozuojamas 🙂

Su savimi žaidime turėti:
* rūpimą klausimą,
* asmeninį talismaną/ daiktą,
* rašiklį, užrašus;
* gertuvę

×

Krepšelis