Transformacinis žaidimas Baltiškoji Lila (viešas renginys)

50

 

Renginio trukmė – ne mažiau 4-6 val. 

Viešas Lila žaidimas vyksta pagal vedėjo paskelbtą grafiką, į kurį pagal registraciją galima ateiti pažaisti renginio aprašyme paskelbtose patalpose konkrečiu laiku. Lila – išvertus iš sanskrito kalbos – GYVENIMAS ŽAIDIMAS. Žaidimą galima apibūdinti ir kaip dvasinę praktiką, ir kaip psichologinį ar koučinginį instrumentą – kuris padeda PAŽINTI SAVE ir pamatyti konkrečias savo savybes, kurios trukdo konkretiems klausimams išsispręsti arba pamatyti naujas galimybes, kurias sąmoningai taikant gyvenime, gyvenimas keičiasi.

 

 

Aprašymas

Baltiškosios Lilos žaidimas su Kristina

Lila (LEELA), išvertus iš sanskrito kalbos – GYVENIMAS ŽAIDIMAS. Žaidimas, virtęs gyvenimo filosofija, per tūkstantmečius evuliucionavęs į koučinginį instrumentą, padedantis atrasti atsakymus į rūpimus klausimus. Padedantis atrasti savyje vidinius blokus ir juos „atrakinti“ žaidimo pagalba. Padedantis pažinti save.
Žaidimas, parodantis gyvenimo resursus ir galimybes, palydintis į harmoniją su savimi ir aplinka.

Tai – žaidimo lenta su 72 langeliais, kuriuose užšifruota gyvenimiška išmintis. „Vaikštant“ lentos langeliais suvokiami ir išjaučiami vidiniai atsakymai į kiekvienam asmeniškai rūpimus klausimus.

Žaidimas trunka 4-6 valandas. Po žaidimo kitų susitikimų rekomenduojama nebeplanuoti, nes žaidimo pabaigos laikas individualus ir neprognozuojamas 🙂

Su savimi žaidime turėti:
* rūpimą klausimą,
* asmeninį talismaną/ daiktą,
* rašiklį, užrašus;
* gertuvę

×

Krepšelis