Ikebanos – gėlių komponavimo japonišku stiliumi – kūrybinės dirbtuvės 2024-05-04 11:00 val

50

11:00 val Studijoje „Sakuros kelias“

Renginio trukmė – 2,5 val. Gėlės komponuojamos japoniškuose metaliniuose laikikliuose, vadinamuose KENZAN, ir japoniškose žemose keramikinėse vazose. Po renginio susikomponuotą puokštę, t.y. gėles, parsinešite papuošti savo namus. Medžiagos į kainą įskaičiuotos.

 

Ką išmoksite, sužinosite?
Renginio metu bus trumpai pristatyta ikebanos istorija, moribanos (viena iš ikebanos atmainų) komponavimo taisyklės, detaliai sužinosite Ikebanos formulyną, t.y. kaip pagal vazos proporcijas pasiskaičiuoti augalų aukščius bei kokiais kampais formuoti puokštės kompoziciją, kad atitiktų ikebanos filosofiją: kai „Žemė, Žmogus ir Dangus“ harmonijoje.
Tada pereisime prie praktikos: bus išdalintos žemos vazos ir „kenzan“ laikikliai, praktiškai pasimatuosi augalus, atsižvelgiant į vazos dydį ir kartu komponuosime puokštes.
Po kūrybinių dirbtuvių, kūrybinių dirbtuvių dalyviai puokštę persikomponuos į europietiškas „oazes“ ir parsineš papuošti namus.

Aprašymas

Ikebanos – gėlių komponavimo japonišku stiliumi – kūrybinės dirbtuvės studijoje „Sakuros kelias“

Kaip mus rasti, detaliau nuorodoje: https://sakuroskelias.com/studija-sakuros-kelias/

Galimi ir dovanų kuponai.

Ikebanos – gėlių komponavimo dirbtuvėms pasirinkite sumą 50 eur ir Žinutės laukelyje parašykite sveikinimą: https://sakuroskelias.com/paslaugos/sakuros-kelias-dovanu-kuponas/

Nuo kovo 25 d. iki balandžio 7 d.  Velykinė 10 proc NUOLAIDA

×

Krepšelis