Individuali sesija vidiniam atsakymui pagal „Voice dialogue“ metodą

60

Trukmė 2-3 val., kiekvieną antradienį 8.00 ir 10.30 val. IN MIND studija, Vilnius. (Galiojo iki pandemijos Covid19)

Pandemijos laikotarpiu: individualiai sutartu metu Didžiojoje Riešėje.

Dėl individualaus susitikimo kitu metu ar karantino laikotarpiu – sesijai ONLINE – susisiekime tel +37060609449

Aprašymas

Individuali sesija dažniausiai vyksta pagal „Dialogo su balsais“ (angl. voice dialogue) metodą (amerikiečių psichologų H. ir S. Stone), kai pasitelkiant kūno pojūčius arba subasmenybes iš gyvenimo tarpsnio, harmonizuojamas vidinis savęs prėmimas.

Individualios sesijos metu, atpažįstami vidininiai blokai, „susitinkama“ su skausmingais išgyvenimais, tam, kad būtų paleistos vidinės įtampos, būtų suvokiamos dabartinių išgyvenimų priežastys, kurios dažniausiai slypi mūsų praeityje, o dabartyje dažnai reaguojama į gyvenimo įvykius ar tam tikrus žmones iš psihologinio perkėlimo proceso.

Sesijų vedlė  – praktikė, jaučianti kitų žmonių fizinius negalavimus bei emocinius išgyvenimus savo kūnu. Tad konsultacijos metu, sukuriant saugią aplinką, žmogus sąmoningai užduodant tam tikrus klausimus, „vedamas“ į prisiminimus apie skausmingas patirtis, kad įvyktų tos patirties, įvykio, žmogaus, ar paties savęs PRIĖMIMAS.

Po sesijų klietai dažnai įvardija sesiją kaip emocijų paleidimo praktiką, energetinę praktiką, regresinę praktiką, konsteliacijos praktiką, kt.

Tačiau esminis sesijų tikslas ir nauda – PAŽINTI SAVE, MOKYTIS EMOCINIO RAŠTINGUMO, išmokti savipagalbos metodų bei išmokti laiku IŠGIRSTI, kokius signalus siunčia KŪNAS!

×

Krepšelis