Sąmoningas kvėpavimas, Rebefingas studijoje „Sakuros kelias“, 10 kartų KVĖPAVIMO ABONEMENTAS

250

Kvėpavimo užsiėmimai skirti: pažinti save, užmegzti gilesnį ryšį su savo kūnu, emocijų paleidimui, ligų profilaktikai, imuniteto stiprinimui, savęs priėmimui, harmonizavimui, intuicijos stiprinimui, ryšiui su savo vidiniu pasauliu, vidinių atsakymų paieškoms, emocinių/energetinių blokų paleidimams.

Kvėpavimo praktikų panaudojimo spektras gana platus. Kvėpavimo praktikos, jas taikant sąmoningai ir tikslingai – gali būti kaip papildomas instrumentas pagerinant savo gyvenimo kokybę, fizinę ir psichologinę sveikatą, savipagalbos priemonė esant stresinėms situacijoms.

Susitikimuose dažniausiai kvėpuojame rebefingo būdu – t.y. ritmišku cirkuliaciniu kvėpavimu be pauzių dar vadinamu prigimtiniu kvėpavimu, kuris apima tris funkcijas: emocinių traumų/ fizinių negalavimų „paleidimus“, susibalansavimą bei energijos prisipildymą (vidinių jėgų atstatymą).
Rebefingas („rebirth“angl. atgimimas) – tai lyg leidimas sau „gimti naujai“ su kiekvienu įkvėpimu, kai kam – tai ir savo tikrojo, fizinio gimimo būsenos prisiminimas, gimimo traumų paleidimas, misijos prisiminimas.

Kaip vyksta grupinė kvėpavimo praktika?
Prieš kvėpavimą trumpai pristatoma kvėpavimo metodika ir praktikos eiga. Kvėpuojama gulint ant kilimėlių, skambant skirtingų ritmų, skirtingų vibracijų muzikai apie 30-40 min. Po kvėpavimo – integruojama praktikos metu sukaupta energija. Po praktikos aptariami kilę pojūčiai, suvokimai, atsakoma į kilusius klausimus.

Kvėpuojant tuo pačiu principu keletą kartų, patiriami skirtingi pojūčiai ir suvokimai. Praktikuojant reguliariai – kvėpavimo ir kitų praktikų nauda ženklesnė. Tik reguliarumą rekomenduojama kiekvienam žmogui pasirinkti individualiai pagal savo vidinius pajautimus, vidinį ritmą.

Ką pasiruošti?
Studijoje, jau yra jogos kilimėliai, pagalvėlės, pledai. Tačiau, jeigu norisi, galima atsnešti asmeninius.
Studijos, grindys – puikiai pritaikytos švariam ir kokybiškam kvėpavimui, nes nėra kiliminės dangos.

Aprašymas

Abonementas 10 kartų grupėje

Grupinės kvėpavimo sesijos sąmoningas kvėpavimas, rebefingas vyksta:

  • „Sakuros kelias“ studija, Senoji g. 2, Didžioji Riešė, Vilniaus rajonas (grupėje iki 6 asmenų):

Kiekvieną antradienį (spalis- gegužė): nuo 18:00- 20:00 val.

Kiekvieną antradienį Vasaros metu (birželis – rugsėjis) – nuo 19:00 val!!!

Vieno užsiėmimo trukmė – 2 val.
Kaina galioja 10 – čiai grupinių kvėpavimo sesijų, 4 mėnesius nuo paslaugos įsigijimo dienos.

 

Esant ekstremaliai situacijai šalyje, paslaugų suteikimo terminas būtų pratęsiamas.

×

Krepšelis