Rebefingas grupėje (kvėpavimo užsiėmimai)

20

Kiekvieną antradienį 18:00-19:30 val saviugdos studijoje „Sakuros kelias“, Senoji g. 2, Didžioji Riešė

Kiekvieną trečiadienį 20.00-21:30 val. “Bidža” jogos studija, Verkių g. 5, Vilnius.

Renginio trukmė – 1 val 30 min.

Dėl individualių susitikimų ar konsultacijų online, susisiekime telefonu +37060609449

 

Aprašymas

Grupiniai kvėpavimo užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais:

Antradieniais 18:00-19:30 val saviugdos studijoje „Sakuros kelias“, Senoji g. 2, Didžioji Riešė

Žemėlapis: https://goo.gl/maps/b8nsEoXQVgR13C4B6 (orientacija: Molėtų plentas, 1 km nuo Vilniaus miesto ženklo, šalia prekybos centro „IKI Link Molėtų“)

Trečiadieniais 20:00-21:30 val jogos studijoje „Bidža“, Verkių g. 5, Vilnius

(orientacija: Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryža, šalia klubo „Legendos“ (buvęs „New York“)

 

Kvėpavimo užsiėmimai skirti: pažinti save, užmegzti gilesnį ryšį su savo kūnu, emocijų paleidimui, ligų profilaktikai, imuniteto stiprinimui, savęs priėmimui, harmonizavimui, intuicijos stiprinimui, ryšiui su savo vidiniu pasauliu, vidinių atsakymų paieškoms, emocinių/energetinių blokų paleidimams.

Kvėpavimo praktikų panaudojimo spektras gana platus. Kvėpavimo praktikos, jas taikant sąmoningai ir tikslingai – gali būti kaip papildomas instrumentas pagerinant savo gyvenimo kokybę, fizinę ir psichologinę sveikatą, savipagalbos priemonė esant stresinėms situacijoms.

Susitikimuose dažniausiai kvėpuojame rebefingo būdu – t.y. ritmišku cirkuliaciniu kvėpavimu be pauzių dar vadinamu prigimtiniu kvėpavimu, kuris apima tris funkcijas: emocinių traumų/ fizinių negalavimų „paleidimus“, susibalansavimą bei energijos prisipildymą (vidinių jėgų atstatymą).
Rebirth (angl. atgimimas) – tai lyg leidimas sau „gimti naujai“ su kiekvienu įkvėpimu, kai kam – tai ir savo tikrojo, fizinio gimimo būsenos prisiminimas, gimimo traumų paleidimas, misijos prisiminimas.

Kaip vyksta grupinė kvėpavimo praktika?
Prieš kvėpavimą trumpai pristatoma kvėpavimo metodika ir praktikos eiga. Kvėpuojama gulint ant kilimėlių, skambant skirtingų ritmų, skirtingų vibracijų muzikai apie 30 min. Po kvėpavimo – integruojamas praktikos metu sukauptas deguonis/energija. Po praktikos aptariami kilę pojūčiai, suvokimai, atsakoma į kilusius klausimus.

Kvėpuojant tuo pačiu principu keletą kartų, patiriami skirtingi pojūčiai ir suvokimai. Praktikuojant reguliariai – kvėpavimo ir kitų praktikų nauda ženklesnė. Tik reguliarumą rekomenduojama kiekvienam žmogui pasirinkti individualiai pagal savo vidinius pajautimus, vidinį ritmą.

Ką pasiruošti?
Tiek „Sakuros kelias“ studijoje, tiek jogos studijoje „Bidža“ jau yra jogos kilimėliai, pagalvėlės, pledai. Tačiau, jeigu norisi, galima atsnešti asmeninius.
Tiek „Sakuros kelias“ studijos, tiek „Bidža“ studijos grindys – puikiai pritaikytos švariam ir kokybiškam kvėpavimui, nes nėra kiliminės dangos, o čia pat už lango, vykstančius procesus laimina pati gamta.

×

Krepšelis