Sąmoningo kvėpavimo sesijos, rebefingas

Jogos studija „Bidža“ Vilniuje, kviečia į reguliarias grupines sąmoningo kvėpavimo sesijas, rebefingo praktikas su „Sakuros kelias“ įkūrėja, kvėpavimo instruktore Kristina.

Kvėpavimo praktikos yra viena iš įtampų paleidimo formų. Sąmoningai kvėpuojant, t.y. išlaikant dėmesį kvėpavime, vyksta tiek šalinimo, tiek energijos pasipildymo procesai. Sąmoningą pasirinkimą, kur bus nukreipiama energija, puikiai pailiustruoja mįslė: „Kai reikia – sušildo, kai reikia – sušaldo. Kas?“. Atsakymas: oras iš burnos, sušildantis sušąlusias rankas, ir atvėsinantis karštą arbatą.

Mes visi taip norime patirti laimės, meilės, pilnatvės pojūtį. Tačiau neiškvėpus, to, kas jau mumyse „atgyvenę“, nebus „vietos kur įkvėpti“ taip trokštamų dalykų. Nevalgius galime išbūti daugiau nei mėnesį. Negėrus vandens – keletą dienų. O nekvėpavę – vos keletą minučių. Visi kalbame apie dietas, maisto įtaką sveikatai, vandens vartojimo kultą, kaip dažnai ir kiek vandens turime išgurkšnoti per dieną. Tačiau pamirštame… kvėpavimą. Ir ypatingai tose stresinėse situacijose, kuriose sąmoningo įkvėpimo ir sąmoningo iškvėpimo labiausiai ir reikia mūsų organizmui.

Kvėpavimo sesijose mokomės įvairių kvėpavimo būdų: rebefingo, dar taip vadinamo cirkuliacinio kvėpavimo, sąmoningo kvėpavimo, holotropinio kvėpavimo, energinio kvėpavimo, jėgos kvėpavimo. Jei nori išbandyti kvėpavimo praktikas: https://sakuroskelias.com/paslaugos/rebefingas-kvepavimo-uzsiemimai/

Sesijose kvėpavimo praktikas atrandame – kaip savęs: savo fizinio kūno, vyraujančių minčių ir emocijų, savo psichikos modelio pažinimo instrumentą, „paleidžiame“ susikaupusias įtampas, ir pasipildome naujomis jėgomis visai savaitei, atkuriame ryšį su savo intuicija, plečiame savo vidines ribas.

Kvėpuojame kasdien, kvėpuojame be pertrūkio, bet kiek TAIKOME savo kvėpavimą gyvenime sąmoningai?

Ar žinojai, kad kvėpavimo pagalba gali nuraminti mintis? Žinutė tiems, kuriuos kankina nemiga: tam tikras kvėpavimo ritmas padeda greičiau užmigti. Kad, tada, kai apleidžia jėgos, „nebekyla rankos ką nors daryti“, kai sunku susikaupti – taip pat padeda cirkuliacinis kvėpavimas.

Reguliarios praktikos, nuoseklumas, suteikia žmogui progreso ir pilnatvės pojūtį, bendrystės ir palaikymo jausmą. Reguliarumas – kiekvienam žmogui individualus – kažkam – kasdienė savidisciplina, kažkam – kartą per savaitę, o kažkam – kartą per mėnesį. Jei įdomus reguliarumas: https://sakuroskelias.com/paslaugos/rebefingas-grupeje-kvepavimo-uzsiemimai-10-kartu/

Kodėl jogos sudijoje „Bidža“? Visų pirma – tai švari erdvė kvėpavimams. Studijos grindys – išklotos plytelėmis, ne kilimine danga. Kvėpuojame gulėdami ant studijoje esančių jogos kilimėlių. Studija didelė ir erdvi, laiminama pačios gamtos, mat po langais auga šimtametis ąžuolas.

Susisiekime sms / tel +37060609449 arba „Messenger“ žinute m.me/sakuroskelias

×

Krepšelis